GECİKTİRİCİ SPREYLER
Eros Geciktirici Sprey
Stud Geciktirici Sprey
Procomil Sprey
Viagra Geciktirici Sprey 
  GECİKTİRİCİ KREMLER
Eros Geciktirici Krem


ERKEN BOŞALMAYI ÖNLEMEK
Erken boşalma, tedavisi en kolay cinsel problemlerden biri. Eşlerin beraberce katılacağı bir psikolojik terapide, tedavinin başarı ile sonuçlanma şansı yüzde 90 oranında artabiliyor. Bugün içi bilinen tedavi yöntemleri ise şunlar:
     
      Lokal Uyuşturucular
      Penis ucunun hassasiyeti lokal uyuşturucularla azaltılabilir. Ancak bunları çok sık kullanmak da sakıncalıdır. Bu yüzden geciktiricileri nadiren kullanın ve kullandığınız zaman prezervatif takmayı ihmal etmeyin.
     
      Lokal Baskı Uygulamak
      Erkek doruğa yaklaştığını hissettiği anda kendini geri çeker ve penisin ucunu parmaklarıyla 3 - 5 saniye sıkarsa boşalma geciktirilebilir. Bu yöntem ereksiyonu % 10 ile 30 oranında azaltır ve belli bir süre uygulandığında erkeğin kendini kontrol yeteneğini arttırır.
     
      Çin Tekniği
      Eski çağda Çinliler boşalmayı geciktirmek için "Oynak Yol" adını verdikleri yöntemi uygularlardı: Erkek boşalacağını anladığı zaman sol elin baş ve orta parmaklarıyla, testis ve anüs arasında kalan bölgeyi derince bastırır. Bu arada nefesini ona kadar sayarak tutar ve verir. Bir iki kez tekrarlandığında erteleme gerçekleşir.
     
      Beyninizi Kullanın
      Zamansız bir boşalmayı engellemek istiyorsanız, o an başka şeyler düşünmeye çalışın. Örneğin 50'ye kadar sayın, o gün ne yediğinizi düşünün ya da günlerden hangisi olduğunu hatırlamaya çalışın.


HABER ETİKETLERİ : Erken Boşalmayı Önlemek, Erken Boşalmayı Önleme Yöntemleri, Erken Boşalmayı Önleme Taktikleri, Erken Boşalma Engelleme, Erken Boşalma İçin, Erkenden Boşalmamak İçin

UYARI : Sitemizde bilgi amaçlı yayınlanan yazılar doktor tavsiyesi yerine geçmez. İlgili bir rahatsızlığınız söz konusu ise bir uzmana başvururunuz.

EREKSİYON HAPI
EROMAX
EREKSİYON HAPI


72 Saat Etkili Bitkisel Ereksiyon Hapınız

FİYATI : 49.TL


PENİS BÜYÜTÜCÜ
EREXOR
PENİS BÜYÜTÜCÜ HAP


İngiltere'den İthal Erkeklik Geliştirme Hapı

FİYATI : 75.TL


BAYAN AZDIRICI DAMLA
SPANISH BAYAN AZDIRICI DAMLA

Almanya'dan ithal SPanish Bayan Azdırıcı

FİYATI : 89.TL